www.vstab.cz

Křižíkovo náměstí v Táboře - vodovod a kanalizace

Rekonstrukce veřejného vodovodu a kanalizace na Křižíkově náměstí v Táboře. Akce realizovaná v koordinaci s Městem Tábor a Jihočeským krajem

20.08.2013

Ukončení rekonstrukce vodovodu a kanalizace na Křižíkově náměstí

Rekonstrukce Křižíkova náměstí jako celku ještě není u konce, ale část stavby hrazená Vodárenskou společností Táborsko s.r.o., tedy rekonstrukce vodovodu a kanalizace je dokončena a předána.

Zdeněk Zeman

Celý článek |
24.05.2013

Postup prací V+K na Křižíkově náměstí k 24.5.2013

Část rekonstrukce Křižíkova náměstí v Táboře je za námi. Vodohospodářská část stavby v ulicích Na Parkánech a Palackého je ze strany VST je prakticky hotova. Bylo položeno nové potrubí vodovodu a kanalizace. Rekonstruovány byly k dnešnímu dni i vodovody a kanalizace v části náměstí Fr. Křižíka.

Zdeněk Zeman

Celý článek |
22.04.2013

Rekonstrukce vodovodu a kanalizace na Křižíkově náměstí zahájena

V rámci rekonstrukce Křižíkova náměstí v Táboře, stavby prováděné v koordinaci Města Tábora, Jihočeského kraje a Vodárenské společnosti Táborsko s.r.o. bylo předáno staveniště firmě K-BUILDING České Budějovice (na základě výběrového řízení) 1. 3. 2013. Dle stavebního povolení pro rekonstrukci vodovodu a kanalizace vydaného Městským úřadem v Táboře - Odborem životního prostředí má být stavba dokončena do 150 dnů od předání staveniště.

Zdeněk Zeman

Celý článek |
 

Soubory ke stažení: